O nás, řízení kvality, kariéra

Tvorba webových stránek Hradec KrálovéKdo jsme?

Jsme moderní internetové studio, které má zákazníky po celé naší republice, ale i v zahraničí. Své služby zaměřujeme na veškeré dění na internetu, online marketing, SEO optimalizace, programování PHP,  grafické práce a reklamu. Jsme česká společnost, která vznikla již v roce 1991 a na internetovém trhu působí již od roku 2002. Za více než deseti let působení jsme realizovali desítky webových aplikací a elektronických obchodů.

Co děláme?

Specializujeme se na poskytování profesionálních služeb v oblasti internetových prezentací, elektronického obchodování a internetového marketingu. Zajišťujeme vš od návrhu, přes realizaci až po údržbu a propagaci. Velký důraz klademe zejména na servis ve smyslu dlouhodobé péče o zákazníka.

Co od nás můžete očekávat?

Očekávejte profesionální práci a více než desetileté know-how ve světě internetových stránek a aplikací. Tyto znalosti a zkušenosti jsme připraveni vám poskytnout ve formě implementace takových řešení, které vám přinesou zvýšení prodeje a návštěvnosti stránek. Sázíme na jednoduchost, kreativitu a pracovitost. Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně. Dlouhodobý oboustranně přínosný partnerský vztah založený na vzájemné důvěře je pro nás důležitější, než rychlý zisk. Naším cílem je vaše prosperita. Jsme tvůrci webdesignu, souboru všech prací, na které narazíte při tvorbě stránek a reklamních kampaní.

Naše přidaná hodnota.

Kariéra

Chcete začít nebo vybudovat svou kariéru právě mezi námi? Jsme na počet lidí malá firma, ale mezi společnostmi poskytujícími internetové služby rozhodně mezi malé nepatříme. Jsme v současné době nejžádanější firmou v oboru. Pokud spolehlivost, cílevědomost a učenlivost jsou přesně tvé charakteristiky, napiš nám, jakou práci hledáš, a co nám můžeš nabídnout! V současné době hledáme:

Hlavní náplň práce: Vyhledávání obchodních příležitostí pro internetové prezentace, e-shopy a internetový marketing kontaktování a akvizice potencionálních zákazníků, tvorba nabídek, jednání s a péče o současné klienty. V případě zájmu o pozici Obchodní zástupce pošlete Váš životopis na info@nr1.cz.

eTvorba nr1.cz
eTvorba stránek, © 2017
TOPlist