Kontaktní údaje

Reference tvorby e-shopů

ADMINISTRACE STRÁNEK

Administrace stránek

Administrační rozhraní

Správa - administrační rozhraní obchodu je místo, kde si můžete upravit funkce, vkládat obrázky, přidávat produkty, kategorie produktů, sledovat chování zákazníků, spravovat platby, a mnoho dalšího. Celá administrace je modulově připravena na rozšiřování modulů pro potřeby vašeho e-shopu. Přizpůsobení administrace ovlivňuje, jak bude zákazník komunikovat s e-shopem: úpravou vzhledu, strukturou reklam a celého obsahu.

Obsluha je jednoduchá a intuitivní a nepotřebujete mít žádné zvláštní dovednosti. V administraci naleznete návod, smlouvu a mnoho dalšího. Téměř vše můžete měnit a upravovat dle potřeby.

 

Přístup k administračnímu panelu

Pro přístup k administračnímu panelu, zadejte do vyhledávacího řádku adresu e-shopu a následuje "/ admin". Například, pokud váš obchod se nachází na "www.elektro.cz", váš administrační panel je umístěn na "www.elektro.cz/admin". I v případě, že obchod se nachází v sub-složce nebo na sub-doméně svých stránek, přidávání "/ admin" na konec najdete cestu k administraci e-shopu. Administarce je chrýněna heslem s omezeným přístupem.

 

Otevření administrace

Úvodní strana administrace - Nástěnka je první věc, kterou uvidíte při vstupu do administrace. Hlavní funkcí Nástěnky je dát majitel obchodu přehled o tom, jaké jsou poslední aktivity obchodu, počet objednávek, celkový prodej, počet zákazníků a on-line aktivity návštěvníků. K dispozici jsou 3 části, které vám pomohou porozumět statistických údajů shromážděných ve vašem obchodu:

 

Analýza prodeje: Graf umožňuje sledovat chronologický průběh objednávek vzhledem k množství objednávek a zákazníků v průběhu času. Hodnota x je čas; což může být hodiny, dny, nebo měsíců v závislosti na zvoleném rozsahu. Hodnota y zobrazuje celkový počet objednávek (žlutý) a celkovým zákazníky (modře).

 

Nedávná aktivita: Sekce pro kontrolu nedávné aktivitu z jakéhokoli zákazníka z vašeho obchodu, jako je přihlášení, prohlížení stránek, vytvoření účtu nebo uvedení nových zakázek.

 

Poslední Objednávky: Seznam, který zobrazuje poslední objednávky a jejich detaily ("ID objednávky", "Zákazník", "status", "Datum přidání", "Total" a "akce")

 

Nad Nástěnkou v horním menu je navigační rozbalovací aplikace (do levé části Nástěbky). Můžete přecházet mezi "Katalogem", "Rozšířením", "Kontrolním panelem", "Prodejem", "Systémem", "Hlášeními", "Marketingem", a dalšími dle nastavení vaší konfigurace e-shopu. V pravé horní části naleznete rozbalovací Menu pro podporu, dokumentaci, možnosti rozšíření, smlouvu o dílo a důležité odkazy. Vzhled aministračního rozhraní se může lišit od dodávané verze obchodu a vybavenosti modulů.

eTvorba nr1.cz
eTvorba stránek, © 2018
TOPlist