CENY TVORBY E-SHOPU

Disponujeme zkušenostmi z desítek úspěšných a ziskových projektů. Víme, jak nejlépe řešit prodejní systémy a tvorbu webů. Díky jednoduché administraci je možné ovládat kteroukoliv část stránek bez nutnosti najímat technicky zdatné a tím pádem drahé pracovníky.

Vytváříme prodejní systémy pro různé branže a komodity. Tvoříme řešení pro velkoobchody, maloobchody, výrobní a obchodní firmy. Každé stránky musí, přitáhnou návštěvníky. Toho lze efektivním způsobem docílit kvalitní optimalizací, špičkovou grafikou, promyšlenou ergonomií a efektivním administračním systém kdy můžete sami velmi pružně reagovat na potřeby zákazníků, rychle měnit obsah stránek, vkládat zboží a vyhodnocovat statistiky.

 

Vybírat můžete z nabídky připravených šablon, ale i profi obchodů OpenShop I, II a III individuálně programovaných. Můžete volit standardní měsíční platbu nebo stránky koupit jako celek bez dalších měsíčních poplatků. Víme, jak nejlépe sestavit prodejní systémy a připravit stránky pro začínajícího obchodníka až po rozjeté velké projekty.

CenaE-shop ze šablon. Náš základní elektronický obchod je výborně optimalizován pro vyhledávače a umožňuje spravovat veškerý jeho obsah. Je lehce upravitelný a obsahuje mnoho modulů, přesto můžeme doprogramovat libovolný model podle Vašich potřeb. Podívejte se na ukázky našich šablon i zakázkové tvorby.

Vytvoření e-shopu z připravené šablony - je dobrá výchozí pozice pro zahájení obchodování na internetové síti. Každé stránky graficky upravíme, tak aby byl jejich design originální! Stránky obvykle žádají začínající podnikatelé a živnostníci, kteří rozšiřují své služby o prodej určitého sortimentu. Stránky však využije dobře rozjetá společnost s velkým sortimentem produktů.

Obchod již v základu obsahuje nepostradatelné funkce jako je správa produktů, kategorií, objednávek, faktur, zákazníků a dalších částí. Administrativní rozhraní je intuitivní, jednoduché a přehledné.

OpenShop I. E-shop, který poroste s vaší potřebou, v základu má všechny vyspělé funkce a možnost rozšíření o nejmodernější trendy. Každá kategorie, produkt, článek bude velmi dobře optimalizován.

A jaké jsou přednosti: Rychlé vytvoření stránek pro start obchodování. Výborná optimalizace stránek pro vyhledávače. Skvělá uživatelská grafika, dobrá použitelnost a přístupnost webu. Originální a poutavé grafické zpracování.

Konstrukce těchto stránek mohou být různé, ale hlavní věc - upoutají své potenciální zákazníky.

OpenShop II  je efektivní marketingový nástroj, který umožňuje vytvářet a rozvíjet pouto mezi vámi a vašimi zákazníky nebo partnery. Optimální řešení s plnou řadu nejmodernějších integrovaných modulů, vynikající grafický design a SEO optimalizace.

K výhodám patří design, navržený ve stylu ochranné známky společnosti, snadná zapamatovatelnost a návštěvníci se budourádi vracet, protože na ně bude působit důvěryhodně díky graficky atraktivnímu vzhledu. OpenShop II je lehce upravitelný a obsahuje mnoho modulů - navíc samozřejmě můžeme doprogramovat libovolný model podle potřeb. .

Eshop obsahuje velmi mnoho vychytávek, uvidíte návštěvníky on-line, Black list, zakázené IP adresy, vkládání videí, diskuse k produktům, oceňovanou on-line podporu a mnoho dalšího.

OpenShop III  je efektivní marketingový nástroj i pro velkoobchody, který umožňuje vytvářet a rozvíjet pouto mezi vámi a vašimi zákazníky nebo partnery. Internetový obchod s plnou řadu nejmodernějších integrovaných modulů. Prodávejte a starosti o provoz nechte na nás!

K výhodám patří design, navržený ve stylu ochranné známky společnosti, snadná zapamatovatelnost a návštěvníci se budourádi vracet, protože na ně bude působit důvěryhodně díky graficky atraktivnímu vzhledu.  .

Nestarejte se o provoz a svěřte ho nám, vytvoříme kategorie a vkládání produktů, tvorbu fotografií, vkládání videí, vytvoříme vlastní propagaci a prosazování ve vyhledávačích a to vše pouze on-line.

Individuální projekt  realizovaný od nuly, aby byly splněny požadavky a přání zákazníka. Chcete-li vytvořit originální stránky stačí formulovat vizi pro budoucnost projektu a celkové koncepce. A naši designéři a programátoři, začnou rozvíjet nové nápady a stránky do života. Předběhnete konkurenci. Internetové stránky budou postaveny na nejmodernějších online technologiích.

Rozpočet, celkový čas a náklady na tvorbu internetových zdrojů budou záviset na složitosti a rozsahu projektu.

  Postup tvorby obchodu
  Vytvoření úspěšného internetového obchodu je poměrně komplexní a komplikovaný proces spočívající v mnoha oblastech. Každá část je stejně důležité k dosažení cílů a rozhoduje o úspěchu projektu. Připrava stránek se obvykle skládá z šesti základních kroků, které minimálně dokončíme za 14 dní po dodání požadovaných dokladů.

  1. Projektová příprava. Během přípravy se seznámíme s vaší firmou a s oborem, ve kterém podnikáte a provedeme i rozbor konkurence. Připravíme rozbor důležitosti, nalezneme cíle, klíčová slova a potencionální zákazníky. Výstupem této části je kompletní kalkulace, návrh celého řešení a velmi často i základní popis nových stránek.
  2. Tvorba grafického návrhu. Vytvoříme logo a celkovou firemní identitu, připravíme grafický návrh webu, který můžete dále připomínkovat a usměrnit do finální podoby. Naši grafici vždy najdou dokonalé řešení mezi požadovanou kreativitou a technickými požadavky.
  3. Zpracování HTML šablon a programování.. Pokd si vyberete některopu z našich šablon, vždy ji upravíme pro vaše potřeby. Po finálním grafickým řešení se pouštíme do vizuálního ztvárnění webových stránek, které vždy přesně odpovídá plánované grafice. Plníme i ty nejnáročnější přání.
  4. Plnění stránek obsahem. . Nejdůležitější krok tvorby webu je a vždycky bude jeho samotný obsah. Texty mohou připravit buď naši zkušení copywriteři, nebo je můžete dodat přímo vy. Důležité je pouze to, aby byly čtivé a dokázaly nabídnout vaše služby či produkty.
  5. Testování webových stránek. Po dokončení všech přípravných prací přijde na řadu testování. Otestujeme všechny možné scénáře pohybu návštěvníka na vašem webu. Otestujeme pochopitelností všech tlačítek, bannerů a formulací. Testujeme ovladatelnost administrace a validitu celého kódu stránek.
  6. Internetový marketing - SEO optimalizace. . Po spuštění stránek do ostrého provozu se snažíme přivést na web co největší množství cílové skupiny zákazníků. Toho lze docílit kvalitní optimalizací pro vyhledávače nebo účinnou internetovou reklamou. Optimalizace i reklama by měla trvat po celou dobu provozu webu. Můžeme Vám garantovat, že webové stránky budou vysoce optimalizované pro vyhledávače. Na google, seznamu a dalších vyhledávačích se neztratíte. Poradíme Vám základní pravidla jak se dostat rychle na první stránky.

 

eTvorba nr1.cz
eTvorba stránek, © 2018
TOPlist