CENY TVORBY STRÁNEK

Kvalitně zpracované webové stránky jsou klíčem k úspěchu na internetu. Nechte nás uplatnit naše bohaté zkušenosti s tvorbou webových stránek právě u Vašeho projektu! Úspěšnost našich prezentací nám potvrzují naši stálí zákazníci, kteří i díky nám úspěšně podnikají.

Jaké typy stránek obvykle zákazníci žádají?

 

HTML a FLASH stránky. Jednoduché prezentační stránky bez redakčního systému, které kompletně naplníme texty a obrázky, kde se používají grafické designy šablon a základní SEO optimalizace. HTML - stránky z šablon jsou populární a levné, vytvoříme logo a základní informace o společnosti, představíme atraktivně služby. Kromě toho, tyto stránky doplňujeme malou galerií a kontaktním formulářem. Podívejte se na ukázky našich šablon i zakázkové tvorby.

Vytvoření webové stránky z šablony - je dobrá výchozí pozice prezentace na internetové síti. Stránky obvykle žádají malé společnosti, řemeslníci a živnostníci, kteří chtějí na sebe upozornit a hledají nové zákazníky. Je určena k poskytí přehledu činnosti, poskytovaných služeb, a získání úplnějších informací o vaší společnosti, zvýšit zájem návštěvníků.

HTML, Flash a CSS stránky obsahují převážně několik stránek a mají poměrně jednoduchou strukturu, která umožňuje návštěvníkům rychle najít odpovědi na své otázky. Stránky obvykle obsahují pět hlavních stran, ale je možné rozšiřuje jejich počet.

Online vizitka. Základní stránky kde společnost umístí základní informace o sobě, nabídne své produkty / služby, které vyrábějí nebo prodávají, a kontaktní údaje pro potenciální kupující. Kromě toho lze tyto stránky přidat malou galerii, portfolio a kontaktní formulář.

A jaké jsou přednosti: Kvalitní a rychlé vytvoření webové prezentace. Výborná optimalizace stránek pro vyhledávače. Skvělý uživatelský dojem, dobrá použitelnost a přístupnost webu. Originální a poutavé grafické zpracování.

Oficiální internetové stránky  jsou efektivní marketingový nástroj, který umožňuje vytvářet a rozvíjet pouto mezi vámi a vašimi zákazníky nebo partnery. Webové stránky s integrovaným CMS pro snadnou správu, vynikající grafický design a SEO optimalizace.

Rozdíly tohoto webu: design, navržený ve stylu ochranné známky společnosti, snadná zapamatovatelnost a návštěvníci se budourádi vracet, protože na ně bude působit důvěryhodně díky graficky atraktivnímu vzhledu, vlastní jednoduchá administrace a rychlá změna obsahu, možnost rozšíření o e-shop.

Oficiální internetovou stránkou lze řešit různé problémy, jak informační, tak obchodní povahy. Timto typem internetových stránek bude možné důkladně prozkoumat nabídku na trhu pro výrobky nebo služby, najít kontaktní informace, vkládat zprávy a články a organizovat komunikaci s administrátorem. Umožňují vyjádřit sám sebe na trhu a zvýšivat konkurenční výhody a zvýšit image značky vaší společnosti. Oficiální stránka zvyšuje vaši důvěryhodnost pro zákazníky a partnery, pomáhá při hledání investorů a umožňuje vstup na nové trhy.

Individuální projekt  realizovaný od nuly, aby byly splněny požadavky a přání zákazníka. Chcete-li vytvořit originální stránky stačí formulovat vizi pro budoucnost projektu a celkové koncepce. A naši designéři a programátoři, začnou rozvíjet nové nápady a stránky do života. Předběhnete konkurenci. Internetové stránky budou postaveny na nejmodernějších online technologiích.

Rozpočet, celkový čas a náklady na tvorbu internetových zdrojů budou záviset na složitosti a rozsahu projektu.

 

Postup tvorby stránek

Vytvoření úspěšné webové stránky je poměrně komplexní a komplikovaný proces spočívající v mnoha oblastech. Každá část je stejně důležité k dosažení cílů a rozhoduje o úspěchu projektu. Připrava nové stránky se obvykle skládá z šesti základních kroků, které minimálně dokončíme za 14 dní po dodání požadovaných dokladů.

  1. Projektová příprava. Během přípravy se seznámíme s vaší firmou a s oborem, ve kterém podnikáte a provedeme i rozbor konkurence. Připravíme rozbor důležitosti, nalezneme cíle, klíčová slova a potencionálnízákazníky. Výstupem této části je kompletní kalkulace, návrh celého řešení a velmi často i základní popis webových stránek.
  2. Tvorba grafického návrhu. Vytvoříme logo a celkovou firemní identitu, připravíme grafický návrh webu, který můžete dále připomínkovat a usměrnit do finální podoby. Naši grafici vždy najdou dokonalé řešení mezi požadovanou kreativitou a technickými požadavky.
  3. Zpracování HTML šablon a programování. Pokd si vyberete některopu z našich šablon, vždy ji upravíme pro vaše potřeby. Po finálním grafickým řešení se pouštíme do vizuálního ztvárnění webových stránek, které vždy přesně odpovídá plánované grafice. Plníme i ty nejnáročnější přání.
  4. Plnění stránek obsahem. Nejdůležitější krok tvorby webu je a vždycky bude jeho samotný obsah. Texty mohou připravit buď naši zkušení copywriteři, nebo je můžete dodat přímo vy. Důležité je pouze to, aby byly čtivé a dokázaly nabídnout vaše služby či produkty.
  5. Testování webových stránek. Po dokončení všech přípravných prací přijde na řadu testování. Otestujeme všechny možné scénáře pohybu návštěvníka na vašem webu. Otestujeme pochopitelností všech tlačítek, bannerů a formulací. Testujeme ovladatelnost administrace a validitu celého kódu stránek.
  6. Internetový marketing - SEO optimalizace. Po spuštění stránek do ostrého provozu se snažíme přivést na web co největší množství cílové skupiny zákazníků. Toho lze docílit kvalitní optimalizací pro vyhledávače nebo účinnou internetovou reklamou. Optimalizace i reklama by měla trvat po celou dobu provozu webu. Můžeme Vám garantovat, že webové stránky budou vysoce optimalizované pro vyhledávače. Na google, seznamu a dalších vyhledávačích se neztratíte. Poradíme Vám základní pravidla jak se dostat rychle na první stránky.

 

eTvorba nr1.cz
eTvorba stránek, © 2018
TOPlist