Kontaktní údaje

Reference tvorby e-shopů

VLASTNOSTI E-SHOPU

OpenShop - elektronický obchod

Je navržen tak, aby byl plný užitečných funkcí, snadno ovladatelný, přátelský k vyhledávačům a s vizuálně přitažlivém rozhraní. Základní přednosti :

 

- Neomezené kategorie - Neomezené Open Source modulové řešení
- Neomezené produkty - Neomezené vzhledové možnosti, slide bannery
- Neomezení výrobci - Automatické změny vzhledu dle zařízení
- Neomezené měny - Platební brány, dopravní metody
- Neomezené jazyky - Implementované vlastní SEO
- Recenze produktů - Katalogový mód, velkoobchod
- Hodnocení produkty - Fakturace, sklad, evidence


Správa elektronického obchodu

E-shop je plně ve Vaší moci. Pomocí administrativního rozhraní můžete editovat vše, co je ve Vašem obchodě k nalezení. Administrativní rozhraní běží na pozadí Vašich stránek a umožňuje Vám přístup k veškeré správě webu kdekoliv budete. Administrativní rozhraní je intuitivní, jednoduché a přehledné. Je lehce upravitelný a obsahuje mnoho modulů - navíc samozřejmě můžeme doprogramovat libovolný model podle Vašich potřeb.

 

Kategorie

Tato hlavní navigační funkce se používá k vytváření základního navigačního menu.Předtím, než se naučíte, jak přidat produkty, budete muset pochopit, jak vytvořit kategorie produktů. Kategorie produktů je základní organizační funkce e-shopu. Do jedné kategorie se vkládají podobné výrobky. Každá kategorie může být využita i pro další podkategorie. Při přidávání produktů do obchodu, budete požádáni o zařazení produktu do kategorie produktů. Dobrá rada je založit tyto kategorie před zahájením přidáváním produktů, ušetříte si pozdější práci. Některé produkty můžete vkládat i do více kategorií. Vy rozhodujete o tom, která kategorie bude třeba zvěřejněna.

 

Produkty

Bez produktů nelze obchodovat. Pamatujte, čím více informací vložíte o konkrétním produktu, tím více informujete zákazníka a vyhledávací roboty. Pro snadnější vkládání velkého počtu podobných produktů můžete využít i chytrého kopírování. Každá položka navíc obsahuje důležitá pole Meta tagů a Klíčových slov pro vyhledávače. Zde řídíte ceny, akční nabídky, slevy, bonusové body, hmotnosti, balení, rozměry, dostupnosti, skladové zásoby, odečítání skladu, EAN čísla, podobné produkty, specifikace, obrázky a mnoho dalšího.

 

Měny a jazyk

Stránky jsou připraveny na práci pro různé měny a jazykové mutace. Modulovým systémem nalezneme řešení pro všechny požadavky.

 

Recenze, hodnocení a diskuse 

Zákazník může vyplnit pole pro hodnocení u produktu a předložit hodnocení a text ke schválení pro zveřejnění na webu. Vy jako správce obchodu se můžete vyjadřovat k obsahu a schvalovat jeho zvěřejnění.

 

Open Source

Jádro je software s otevřeným zdrojovým kódem, který nám umožňuje vlastní implementaci modulových řešení, která se celosvětově velmi rychle vyvíjí podle požadavků tisíců vlastníků a přispěvovatelům. Kromě toho nabízí potenciál pro více flexibilní technologie a rychlejší inovace. Software je  mnohem spolehlivější a inovativní, protože má tisíce nezávislých programátorů, kteří testují a opravují chyby. Je flexibilní, protože modulární systémy dovolují vlastní rozhraní nebo rychle přidávat nové funkce podle požadavků trhu. Díky komerčnímu tlaku musí vývojář tradičního softwaru věnovat více pozornosti na požadavky zákazníka než na požadavky na zabezpečení, neboť tyto prvky jsou zákazníkovi skryty. My nabízíme  komplexní řešení za výhodných podmínek.

 

Design

Jak jinak přilákat zákazníky na stránky, nenechat je odejít a vytvořit důvěryhodný obraz? Promyšleným designem, poutavou grafikou a jedinečným řešením. To je rozhodující prvek mnohdy i před lákavě nízkou cenou produktu u e-shopu z nějaké šablony. Můžete měnit každé rozložení stránky, určovat místo pro reklamu, bannery a vytvářet pohyblivé slide show. Samozřejmostí se stává i automatická změna vzhledu stránek podle zařízení, které stránky zobrazují. JInak stránky uvidíte v běžném stolním počítači, telefonu či tabletu.

 

 

 

 

 

eTvorba nr1.cz
eTvorba stránek, © 2018
TOPlist