ŠKOLENÍ-PREZENTACE

Počítačová školení na míru! Sestavíme vám školení na míru. Obsah, místo, čas i způsob výuky podřídíme vašim potřebám.

Tvorba webových stránek zdarmaŠkolení je určené jak pro začínající uživatele počítače a internetu, tak pro pokročilé uživatele, kteří potřebují zdokonalit v určité oblasti.

Naučíme vás praktické znalosti, které potřebujete znát,  vysvětlíme co nepotřebujete znát! 

Pokročilá školení i základních znalostí kancelářských aplikací, zejména sady Microsoft Office - Word, Excel, Outlook. Připravíme vás na běžnou znalost obsluhy. Naučíme vás základní obsluhu grafických programů Adobe, Flash a dalších. 

Počítačová školení a kurzy:

Školení základů PC, Školení Internet, Školení základů Office, SEO školení, Školení Tvorba www stránek, Školení Grafika a video, Vývoj aplikací a šablon

Vývoj našich aplikací a stránek:

Zejména v návaznosti na prováděná počítačová školení poskytujeme související služby v oblasti konzultací, technické podpory, školení obsluhy a vývoje našich aplikací.

Konzultace

Konzultace jsou zaměřené na řešení vašich konkrétních pracovních postupů. Pomůžeme vám zvolit vhodný software, naučíme vás využít funkce daného programu, pomůžeme vám s úpravou stránek, dokumentů nebo vkládání nových modulů.

Příprava nových šablon a modulů

Připravujeme šablony různých typů stránek. Ve spolupráci s grafickým studiem připravíme i grafický návrh nových stránek. Pro použití šablon připravíme návod nebo uživatele proškolíme na nejvýhodnější postupy.

 

eTvorba nr1.cz
eTvorba stránek, © 2018
TOPlist