SLUŽBY S PODPOROU

Jaká podporu můžete očekávat?

SEO testy - SEO audit

TvorbaProvádíme SEO testy, naše rady a návody pro kvalitní SEO optimalizaci. Od nás bude mít dobré předpoklady pro další práci v síti. Stránky prostě půjdou rychle před konkurenci.

 

Řízení PPC reklamy, kampaní na internetu a navýšení návštěvnosti

TvorbaO reklamách přemýšlíme, nabízíme alternativy a nechceme zbytečné výdaje našich klientů. Ve výsledku přinášíme našim klientům velkou přidanou hodnotu. Od nás zajištěný Sklik a marketingová podpora návštěvnosti jsou ideální reklama s nízkými náklady.

 

Registrace do katalogů a vyhledávačů

TvorbaRegistrace stránek do katalogů znamená "Budování zpětných odkazů" (linkbuilding), přičemž podle počtu odkazů vedoucích na Vaši stránku se vaše stránky zařadí při vyhledávání na vyšší místo ve výsledcích hledání. Kvalitní a odbornou registraci do vyhledávačů nepodceňujte, je to základ, aby Vás někdo i našel.

 

Zvyšování návštěvnosti

TvorbaMáte hotové stránky a lidé vás přesto nenavštěvují a jste daleko ve vyhledávačích? Po objednání této služby uvidíte rozdíl, navýšíme okamžitě návštěvnost a síla stránek poroste. Připravíme vám rozbor stránek a návrhy na jejich zlepšení.

 

Podporujeme provoz nových stránek

TvorbaNaučíme Vás efektivně vkládat produkty a naplno využívat funkcí stránek. Objednáte-li si další služby placené podpory můžete mít vše pod dohledem až po komplexní naší obsluhu stránek. Technická podpora nemusí znamenat paušální poplatek každý měsíc, nebudeme Vás nutit platit za něco, co třeba ani nevyužijete. Můžete nás kontaktovat pouze ve chvílí, kdy potřebujete, a zaplatit jednorázově pouze za provedené služby.

 

Snažíme se o dlouhodobou spolupráci

TvorbaNa trhu s webovými aplikacemi se pohybujeme už přes 20 let. Za tu dobu jsme při jednáních se zákazníky zaslechli obrovské množství dotazů. Internet představuje neustálý konkurenční boj, nutnost zdokonalovat se a inovovat. My jsme spolehlivý partner a na našich stránkách naleznete mnoho užitečných rad zcela zdarma. Najdete u nás i službu Maintenance (nebo také údržba), je to v podstatě předplacená služba, kterou získáte rychlou podporu, získáváte automaticky nové verze a slevy na nákup nových modulů.

 

Optimalizujeme každé námi dodané stránky

TvorbaVíme, že v praxi jde o víc, než naprogramovat kvalitní stránky, nebo prodejní řešení a pak jen spustit aplikaci na internetu. Vytvořit a umístit www stránky již dnes nestačí. Je potřeba se dlouhodobě starat o to, aby je bylo možné v internetu snadno vyhledat a zajistit jejich rychlý postup na přední místa vyhledávačů.

 

Nepodceňujeme důležitost prezentace a jejího zpracování

TvorbaWebová stránka je v současnosti nepostradatelná a zároveň velice levná forma prezentace pro každou firmu. Uživatel hledající informace si udělá představu o neznámé firmě podle prvního dojmu z jejího webu. První vteřiny rozhodují o tom, zda u vás na webu zůstane. Nenechávejte své zákazníky odcházet. Chyťte je díky skvělému prvnímu dojmu, který na ně může grafický vzhled webu udělat.

 

Naše přidaná hodnota v podpoře

TvorbaChápeme potřeby zakázníků, nemusíte mít jasno v tom, jak by měl váš web vypadat. Proto jsme tu my.

 

TvorbaRádi vysvětlíme proč naslouchat našim radám a postupům, vše společně probereme.

 

TvorbaVložíme některé texty a vysvětlíme jejich výhody a smysl.

 

TvorbaNavrhneme loga, reklamy, poutavé bannery, vizuální styl  a vysvětlíme výhody a smysl.

 

TvorbaStanovte si maximální cenu naší designové tvorby, budeme garantovat, že víc nezaplatíte.

eTvorba nr1.cz
eTvorba stránek, © 2018
TOPlist