FACEBOOK

Pomáháme efektivně využít možností sociální sítě Facebook, Twitter a YouTube.

FacebookCo je sociální síť? Facebook, nejznáměnjší a nejpoužívanější „cyberprostor“, ve kterém se scházejí lidé, sdělují si svoje zkušenosti s čímkoliv, tzn. i se službami a produkty, které sami vyzkoušeli či zakoupili. Jinak řečeno Facebook je plný potencionálních zákazníků.

Facebook Nemusíte mít Facebook rádi.

Nemusíte na Facebooku dokonce ani sami být. Bylo by ale chybou, kdyby na Facebooku nebyla Vaše firma. Přišli byste totiž o možnost oslovit více než tři miliony potencionálních zákazníků u nás a téměř miliardu potencionálních návštěvníků ze světa.

Pamatujte: Úspěšná firemní prezence na Facebooku skutečně nekončí registrací a založením firemního profilu. Se stránkou je potřeba dál pracovat.

Sociální sítě

Řekněte lidem proč! Řada firem končí u založení stránky. Pokud to ale myslíte s Facebookem vážně, doporučujeme vám nechat si vytvořit unikátní vstupní stránku. Na této stránce je vhodné novým návštěvníkům vysvětlit, proč by měli kliknout na tlačitko To se mi líbí a vyjádřit tak vaší stránce podporu.

Naše přidaná hodnota:

Známe zákonitosti a přivedeme vám nové potenciální zákazníky na váš web nebo e-shop, sladíme obsah vašich stránek s uživateli facebooku. Provedeme analýzu, založíme stránky, graficky vyladíme s obsahem webu a navrhneme efektivní řešení propojení. Facebooku prostě rozumíme.

Už jste to určitě slyšeli tisíckrát, sociální sítě! Facebook, Twitter, YouTube či blogy hýbou dnešním internetem. Jak je však efektivně využít v marketingu právě té vaší firmy? Nebojte se, pomůžeme vám s tím. Napište si o více informací. Jiří Brož - majitel společnosti

eTvorba nr1.cz
eTvorba stránek, © 2018
TOPlist