Kontaktní údaje

NAPSAT o VÍCE INFORMACÍ

GRAFICKÉ PRÁCE

Chápeme potřeby zakázníků, nemusíte mít jasno v tom, jak by měl váš web vypadat. Proto jsme tu my!

WebdesignVytvořit a umístit www stránky již dnes nestačí. Je potřeba návštěvníka připoutat do obsahuSprávná grafika přivede na váš web nové návštěvníky. Řešíme každý úkol několikrát a přemýšlíme o výsledku. Webová stránka je v současnosti nepostradatelná a zároveň velice levná forma prezentace pro každou firmu. Uživatel hledající informace si udělá představu o neznámé firmě podle prvního dojmu z jejího webu.

První vteřiny rozhodují o tom, zda u vás na webu zůstane. Nenechávejte své zákazníky odcházet. Chyťte je díky skvělému prvnímu dojmu, který na ně může grafický vzhled webu udělat. Kvalitní prezentace vyvolá důvěru u zákazníka, který bude s Vaší firmou rád spolupracovat.

Nabízíme komplexní grafické služby v oblasti tvorby webových stránek, reklam a reklamních kampaní. Můžeme upravovat vaše dodané fotografie, loga, fotografovat zboží apod.

Naše přidaná hodnota:

Máme zkušenosti z mnoha projektů, které využijeme na tvorbu vašich originálních stránek. Rádi vám vysvětlíme proč naslouchat našim radám a postupům, vše společně probereme. Připravíme nosnou grafiku, vložíme některé texty a vysvětlíme vám jejich výhody a smysl. Navrhneme loga, reklamy, poutavé bannery a vizuální styl. Definitivně společně odsouhlasíme zvolenou cestu a konkrétní vzhled. Stanovte si maximální cenu za nový vzhled!

eTvorba nr1.cz
eTvorba stránek, © 2018
TOPlist