Kontaktní údaje

NAPSAT o VÍCE INFORMACÍ

VYHLEDÁVAČE

I nejkvalitnější stránky svému majiteli bez patřičné návštěvnosti nic nevydělají!

Tvorba webových stránek a vyhledávačeZařazení a registrace stránek do vyhledávačů je efektivní metoda internetového marketingu. Díky ní oslovujete pomocí vyhledávačů cílovou skupinu návštěvníků, která se aktivně zajímá o vámi nabízený produkt či službu.

Cílem registrace do vyhledávačů je tedy především zvyšování kvalitní návštěvnosti vašeho webu.

Registrace do vyhledávačů patří k souboru metod, pomocí nichž efektivně přivedeme návštěvníky na vaše stránky. Díky registraci do kvalitních vyhledávačů získáte více odkazů, přední místa ve vyhledávačích, a tím spoustu nových zákazníků.

Čím vyšší je počet odkazů získaných registrací do katalogů, tím větší je relevance vašich stránek či e-shopu pro všechny internetové vyhledávače. Tato relevance dává vyhledávači informaci o významu jednotlivých stránek, říká jim v podstatě toto: "Tyto stránky stojí za to."

Naše přidaná hodnota:

Máme téměř deset let zkušeností s registrací do vyhledávačů. Víme, které vyhledávače jsou důležité. Zvýšíme počet odkazů na váš web v rámci celosvětové sítě (zpětné odkazy). Poradíme vám co je výhodné.

Chodí na váš web spousta návštěvníků, ale pouze pár lidí se stane vašimi zákazníky? Zkoušeli jste s tím sami něco dělat, ale bez úspěchu? Pojďme se společně podívat, co pro vás můžeme udělat my. Jiří Brož - majitel společnosti

eTvorba nr1.cz
eTvorba stránek, © 2018
TOPlist