Kontaktní údaje

Reference tvorby stránek

NAPSAT o VÍCE INFORMACÍ

Tvorba webových stránek Tvorba webových stránek

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Proč si vybrat webové stránky od nás?

Tvorba webových stránekNabízíme komplexní služby. Od konzultace s klientem, přes grafický návrh webdesignu, registraci domény, zajištění webhostingu, vytvoření prezentace, fotografování, SEO optimalizace pro vyhledávače, až po umístění na internet a zaregistrování do oborových katalogů. Stránky jsou validní a bez chyb HTML a mají nejvyšší SEO na internetu

Webové stránky budou graficky atraktivní a v souladu s Vaší firemní identitou. Ke správě webu Vám bude sloužit výborný redakční systém  - pohodlná a efektivní správa webu.

Naše služby nejsou drahé, vždy přemýšlíme o návratnosti investic.

K webovým stránkám získáte naší plnou podporu, možnost školení a nabídku na dlouhodobou spolupráci.

O projektech přemýšlíme, nabízíme alternativy a ve výsledku přinášíme našim klientům velkou přidanou hodnotu.

 

 

Tvorbu web stránek testujeme, stejně jako naše stránky: 

Tvorba webových stránek 01Tento web byl otestován na službě SEO-analyzator.cz. Tvorba webových stránek 01

 

Důležitost www prezentace

Webová stránka je v současnosti nepostradatelná a zároveň velice levná forma prezentace pro každou firmu. Uživatel hledající informace si udělá představu o neznámé firmě podle prvního dojmu z jejího webu. Kvalitní prezentace vyvolá důvěru u zákazníka, který bude s Vaší firmou rád spolupracovat.

Webová stránka je důležitou vizitkou firmy a proto ji nepodceňujte.

Mimo zakázkové práce si můžete vybrat z našich výhodných vzorových stránek, které na Vaše přání zcela upravíme.

 

Standardní vizitka od 2.990,-
 • * Rozhýbejte svoje stránky
 • * Efektní a moderní animace
 • * Atraktivní poutavá podívaná
 • * Osobní i firemní prezentace
 • * Originálně řešená grafika
* 140,oo/pm
 Prezentace firmy od 6.990,-
 • * Zaujmete na první pohled
 • * Hledáte-li originální řešení
 • * Kvalitní individuální stránky
 • * Pro malé i velké podnikání
 • * Dobrý poměr ceny a výkonu
* 170,oo/pm
Redakční systém od 9.990,-
 • * Systémové řešení na míru
 • * Vlastní plná administrace
 • * Automatické optimalizace
 • * Hledáte-li nejlepší řešení
 • * Vysoká flexibilita aplikací
* 220,oo/pm

Tvoříme interaktivní, velice oblíbené flashové stránky, které zaujmou každého svým originálním vzhledem a různými efekty. Flash je dnes již standardem běžného uživatele internetu a proto ho můžete bez obav používat i vy. Chcete přilákat potencionálního zákazníka na Vaše stránky, nebo zajímavým způsobem propagovat Vaše produkty nebo služby? Každý si občas rád zahraje, takže nezbývá nic jiného, než vytvořit patřičnou interaktivní hru a zapojit uživatele do děje.

 

Naše cms-Prezentace je redakční systém, který obsahuje široké spektrum modulů. Vhodnou kombinací již existujících modulů a jejich případnou úpravou jsme schopni dodat řešení, které plně pokryje individuální požadavky zákazníka. Každé stránky musí, přitáhnou návštěvníky. Toho lze efektivním způsobem docílit kvalitní optimalizací, špičkovou grafikou, promyšlenou ergonomií a efektivním administračním systém kdy můžete sami velmi pružně reagovat na potřeby návštěvníků, rychle měnit obsah stránek a vkládat vlastní obrázky.

Jak budeme postupovat?

Tvorba úspěšných stránek je složitá komplexní procedura zasahující do mnoha oborů. Každá část je pro plnění cílů stejně důležitá. Příprava úspěšného projektu se skládá z několika základních kroků, které jsme schopni projít již od 5 dnů od dodání potřebných podkladů a od 14 dnů předat hotové stránky.

 • Samozřejmostí je registrace nejvýhodnější domény (pokud ji ještě nemáte), zajištění webhostingu, který poroste s vaší potřebou a veškeré potřebné formality spojené se zavedením nové prezentace na internetu.
 • Projektová příprava -  se seznámíme s Vaší firmou a s oborem, ve kterém podnikáte. Vaše informace podrobíme důkladné analýze a prověříme možné nejvýhodnější stránky. Výsledkem je dokonalá příprava k dosažení co nejúčinnější prezentace, kompletní kalkulace a návrh celého řešení webových stránek.
 • Tvorba grafického návrhu, loga a reklamních bannerů. Na základně firemní identity a představ připravíme grafický návrh webu, který můžete dále připomínkovat a usměrnit do finální podoby. Naši grafici vždy najdou dokonalý průsečík mezi požadovanou kreativitou a technickými požadavky.
 • Zpracování HTML šablon a programování dle potřeb a nároků na funkčnost. Pouštíme se do vizuálního ztvárnění webových stránek. Žádné hranice pro naše grafiky neexistují.
 • Plnění obsahem a vkládání vzorových produktů - nejdůležitější částí Vašeho webu je a vždycky bude jeho samotný obsah. Texty mohou připravit buď naši zkušení copywriteři, nebo je můžete dodat přímo vy. Důležité je pouze to, aby byly čtivé a dokázaly prodat Váš produkt.
 • Testování webových stránek. Po dokončení všech přípravných prací přijdou na řadu testeři, kteří vyzkouší všechny dílčí aplikace a formuláře. Otestují všechny možné scénáře pohybu návštěvníka na vašem webu. Ještě jednou se zamyslí nad pochopitelností všech tlačítek, bannerů a formulací.
 • Po spuštění stránek do ostrého provozu se snažíme přivést na Váš web co největší množství cílové skupiny zákazníků. Toho lze docílit kvalitní optimalizací pro vyhledávače nebo účinnou internetovou reklamou.

Na internetu najdete mnoho systémů "ZDARMA", jsou však pro ty, kteří to nemyslí s internetovou prezentací vážně. Naše aplikace jsou cenově dostupné a přitom originální.  Naše ceny obsahují dostatečný prostor pro webovou prezentaci i technickou podporu.  

Nabízíme Vám ojedinělý komplexní přístup uceleného řešení. Víme, že v praxi jde o víc, než naprogramovat kvalitní stránky, nebo prodejní řešení a pak jen spustit aplikaci na internetu. Získejte profesionální webovou prezentaci s minimálními náklady.

eTvorba nr1.cz
eTvorba stránek, © 2018
TOPlist