Část útraty zpátky do kapsy!

Každý z nás se někdy setká s prekérní situací – máme peníze, rádi bychom si něco koupili, ale nějaký hlas ve skrytu duše nám říká: „Nekupuj to, pak nebudeš mít ani na punč!“
Blíží se čas Vánoc, nadějí a radostí, a hlavně bezhlavého šílenství v podobě shánění dárků na poslední chvíli a protěžování peněženky. Na jedné straně stojí zákazníci, na druhé straně obchody, které se na tuto část roku pilně připravují. Oba dva mají připravené své zbraně a jsou připraveni vrhnout se do bitevní vřavy vánočních akcí a slev a výhodných nákupů.

eshop

Jak by se ale lidé zachovali, kdyby věděli, že existuje něco jako Cashback portál? Co to vůbec je? Na první pohled anglické slovíčko skrývající kdovíjak složitý business model nám nabízí jednoduché
řešení pro naše, už tak hluboké, kapsy.

Co je to teda ten CASHBACK?

Cashback portály jsou, jak již plyne z jejich názvu, internetovými stránkami, které nabízejí unikátní možnost získat zpět část útraty na e-shopech. Jedná se o jednoduchý affiliate marketing, kdy portál shání e-shopům zákazníky, kteří by třeba normálně na daném e-shopu nenakoupili, a e-shop, vděčný a blahoslavený, poskytuje těmto „cashback portálům“ tučnou provizi za jejich dobře odvedenou reklamu, kterou poté přesměrují na zákazníka, právě čekajícího na alespoň pár korun z jeho útraty zpátky v jeho peněžence.

nákup

Není to vůbec žádná věda a posledních pár let se to na českém internetu jenom hemží podobnými portály, které nejenže nabízejí výhodné vrácené částky, ale také speciální akce a slevy pro jejich zákazníky, jediné, co je třeba = pouhá registrace a nakupování jak divé!

kalkulace

Pokud budete chtít změnit celý váš nakupovací svět zadat do vyhledávače „CASHBACK PORTÁL“ a něco vám určitě vyjede.

Takže pokud nechcete skončit živoříce o vodě v tak krásný čas, kdy náměstí jenom voní různými sladkostmi a pochutinami, určitě nějaký ten cashback vyzkoušejte! Třeba Vám po Vánocích zbyde i na punč.