Dokonalé a velmi chutné osvěžení

Pokud si chceme užít opravdové domácí limonády vyrobené z kvalitních domácích surovin a bez umělých přísad, dochucovadel a sladidel, tak je potřeba v první řadě nasbírat potřebné suroviny, čili ovoce či bylinky, které chcete použít a pak je umět zpracovat. Najít ten správný a chutný recept a dlouhé hodiny strávit vařením u plotny. Což je tedy nejen časově, ale také finančně velmi náročné. No, ale co člověku zbývá, když nechce používat umělé sirupy ze supermarketů?

limonáda

No přece stačí zajít k nám. My už jsme všechnu práci odvedli za Vás. Nasbírali jsme kvalitní ovoce a bylinky, našli ten nejlepší recept a uvařili vynikající malinový, citronový, skořicový, meruňkový, višňový i bezový sirup a ještě spoustu a spoustu dalších druhů, abyste měli z čeho vybírat. K výrobě používáme pouze vysoce kvalitní ovoce a bylinky vypěstované u nás a lety prověřenou recepturu. K vaření nepoužívám žádné umělé dochucovadla ani sladidla. Všechno je naprosto dokonale domácí a s láskou vyrobené.

limča

Takže Vy už nemusíte trávit hodiny trháním a sháněním a ani vařením, pokud si chcete vychutnat například kvalitní domácí limonádu z bezového sirupu, protože my odvedeme všechnu práci a Vám už jen stačí náš bezový sirup smíchat s vodou či sodou a vyrobit si domácí limonádu bez starostí a práce. Naše domácí limonády prodáváme ve velmi příjemném balení, které lze využít dokonce i jako dárek pro Vaše milované, kteří dokáží ocenit ruční výrobu a také mají rádi domácí produkty.
Vyzkoušejte běžné příchutě, ale třeba i nové neobvyklé chutě. Například náš bezový sirup není připravován jako většina domácích produktů z květů této byliny, ale z jejích plodů. Kromě toho pro vás máme připravenu například příchuť rakytníku či okurky. Tak už na nic nečekejte a vyzkoušejte naše produkty.