Facebook je velmi oblíbená sociální síť, která je tu s námi už mnoho let. Byla to vlastně jedna z prvních sociálních sítí, která vystřelila tak moc nahoru. Starší ročníky si možná pamatují sociální sítě jako lide.cz, ale tato sociální síť byla přece jenom určená spíše pro českou komunitu tyčka na Facebooku bylo pro nás převratné to, že jsme se díky němu mohli snadno dostat do kontaktu i s lidmi napříč celým světem.

Který k tomu byl přelomový v tom částka kolik funkcí nám nabízel. Určitě si všichni pamatujeme, jak jsme první roky existence Facebooku spamovali naši zeď nejrůznějšími příspěvky o tom, co zrovna děláme, co se chystáme dělat, jak se máme, jak se cítíme a dalšími věcmi, které vlastně v konečném důsledku nikoho nezajímaly teďka ale proč to nedělat, když to v té době dělalo naprosto každý?

Facebook

Facebook také přinesl možnost, nahrávat mimo obrázků a fotografií také videa. Tato funkce je vlastně velmi oblíbená i dodnes. Věděli jste, že videa z Facebooku si můžete dokonce stáhnout? Stačí k tomu jenom použít Facebook video downloader. Díky němu si můžete stáhnout videa z této sociální sítě v nejvyšší možné kvalitě, a to vše zcela zdarma.

A kdo by si nepamatoval hry, které jsme na Facebooku všichni hráli tyčka i proto byl Facebook velmi oblíbený, a dostal se tak i mezi starší generaci tyčka hráli jsme karty, http://www.dpmhk.cz/18/Dobijeni_karty_e_shop/ starali se o nejrůznější mazlíčky, nebo ve velkém sbírali kukuřici a orali pole.

facebook

A kolik kvízů na Facebooku bylo! Díky těmto kvízům jste mohli snadno zjistit, jak by měl vypadat váš vysněný partner, kdy zemřete, za koho se provdá dáte, nebo jaké celebritě jste nejvíce podobní. Vypovídající hodnotu měli tyto kvízy samozřejmě nulovou, ale my jsme se u nich pořádně zabavili.

Na Facebooku taky vzniklo několik desítek tisíc různých skupin, z nichž mnoho přetrvává dodnes. V těchto skupinách se scházely komunity nejrůznějších lidí se společnými zájmy, o kterých mohli pak diskutovat a sdílet si svoje rady, tipy nebo nejnovější informace.