Nechte si přivézt vlastní dům

Asi každý občas sní o tom, že by rád měl vlastní dům se zahrádkou. Představa je to krásná, ale mnohdy chybí peníze nebo není čas či energie na dlouholetou svépomocnou stavbu. A hlavně skoro každý potřebuje bydlení hned.
A tak mnoho lidí zůstává i nadále u toho snění, přitom řešení je možná na dosah. Jaké? Třeba mobilní dům celoroční.

jídelní kout

Jedná se o možnost bydlení, které se nechá jednoduše transportovat na místo určení. U nás se jedná o novinku, ale například v USA jde o zcela běžný způsob bydlení, který se přizpůsobí možnostem.

Na tomto typu bydlení oceníte rychlost realizace, možnosti dalšího přizpůsobení a hlavně dostupnou cenu. Třeba se vám zdá, že jde o malé prostory, ale jakmile vstoupíte dovnitř, tak zjistíte, že zde najdete úplně všechno. Kuchyň, jídelnu, ložnici, obývací pokoj, sociální zařízení a i prostory pro děti. Vždy záleží na typu mobilheimu a velikosti.

V každém případě se však s tímto typem domu nechají dělat i další věci, aby nesloužil pouze k rekreačnímu využití. Můžete jej zateplit, postavit terasu, vyměnit okna, zavést kvalitnější topení a mnoho dalšího.
Oproti klasickým domům mají nízkou spotřebu, nevyžadují projektovou dokumentaci, můžete se do nich okamžitě nastěhovat, mají nižší pojistné a další náklady a nehradíte za něj daň z nemovitosti.
Takový mobilní dům celoroční si můžete nechat přivézt z pestré nabídky hotových řešení nebo si jej nechat udělat na míru požadavkům. A věřte, že se s nimi dají dělat hotové zázraky.

chodba

Ve finále z něj uděláte dům snů a to za pár korun a s úchvatným interiérem, na který nebudete muset čekat léta, ale třeba jen pár dní.
Jde o opravdu nenáročnou realizaci, díky které můžete ke svému bydlení přijít okamžitě. K tomu získáte veškerý komfort, kterým disponují třeba běžné byty. Vy však nebudete platit miliony a dnes se rozhodnete a zítra bydlíte.