Pokud máte problémy s růstem obočí, určitě nejste jediní. Bohužel na to hodně lidí trpí. Proč vlastně neroste obočí? Pokud vám neroste obočí, vaše tělo vám chce říci, že postrádáte důležité vitamíny (jako je vitamín A, B, železo, zinek a omega 3 nebo-li mastné kyseliny). Stop růstu obočí může také nastat, pokud si špatně upravíte obočí (a opětovný nárůst obočí trvá opravdu dlouho).

Pokud vám příliš neroste obočí a máte s ním problém, máte ho nevýrazné, někdy až neviditelné. Proto je potřeba si obočí zvýraznit. Jak? To už se dozvíte v tomto článku.

vak

Obočí si můžete zvýraznit nejlépe tužkou na obočí. Vhodný je výběr tužky na obočí takové barvy, která celkově sedí k vašemu obličeji, tudíž pokud máte světlejší obočí a světlejší obličej, je obočí potřeba trochu zvýraznit a ztmavit (někdo používá hnědou barvu, někdo černou – ale ta je moc výrazná, takže bych spíše doporučovala hnědou).

karta Visa

Další možností, jak zvýraznit obočí, je vytetování obočí. To je praktika, která pomáhá ženám s nevýrazným obočím. To znamená, že pokud máte světlé obočí, můžete si ho nechat ztmavit a takzvaně vytetovat, vytetované obočí může vydržet zpravidla rok, nebo dva roky, záleží, jaký profesionál se o vás stará a jakou délku výdrže si zvolíte. Při tomto procesu se tedy delší čas nemusíte o nic starat, tudíž jste vlastně zcela bez starostí a váš problém to hravě vyřeší, takže pokud jste se opravdu doteď trápili s dost nevýrazným obočím, tohle by vám mohlo opravdu hodně pomoci. Vytetování obočí stojí většinou od šesti do osmi tisíc, ale s touhle částkou určitě počítejte, protože tetování obočí je sice účinné, ale za to (řekla bych) hodně nákladné. Netvrdím však, že to není dobrá investice, naopak – myslím si, že pro lidi s nevýrazným obočím je to dobrá pomůcka pro vyřešení jejich problému (někdy může být i dlouholetý). Takže neváhejte s touto službou.