Řada mužů, především vyššího věku si může dopřát kvalitní sex pouze s nějakými podpůrnými prostředky. Úbytek hormonů udělal své a na vlastní pevnou erekci se už nedá tolik spolehnout. Žádní z těchto mužů nebudou své zkušenosti veřejně ventilovat, takže u vašeho stolu v oblíbené hospodě vám jistě kamarád Pepa nebo Karel nebude vyprávět o svých objednávkách Kamagry. Kamagra je sestra Viagry, jejíž název je poněkud známější, ale na rozdíl od Viagry se sežene lehce na internetu a bez lékařského předpisu.

Kamagra

Kamagra oral Jelly ve formě želé s ovocnou příchutí má rychlý nástup účinku a dokáže působit už po 10 minutách, přičemž plný účinek nastává po 30 minutách až po jedné hodině a účinkuje přitom 4-5 hodin. Celé balení obsahuje sedm individuálně ochucených sáčků. Sáčky se otevírají rozlomením v polovině a želé se prostě spolkne bez nutnosti zapíjení, jako je tomu u tablet. Přípravek obsahuje Sildenafil citrát, který dokáže prokrvit penis a podpořit tak dokonalou erekci. Bohužel u některých mužů mohou nastat vedlejší účinky, kterými může být bolest hlavy, nevolnost nebo změny zraku.

diskrétní balení

Léčivo ovšem není vhodné při alergii na sildenafil citrát, pro ty, kteří užívají nitráty v jiné léčbě, protože by mohlo dojít k poklesu krevního tlaku, také při onemocnění srdce, jater nebo ledvin a s nestabilním krevním tlakem je použití Kamagry nevhodné. Pokud po tomto jedinečném preparátu toužíte a nemáte jistotu, zda vám váš zdravotní stav dovolí jeho užívání, obraťte se na vašeho lékaře a zkonzultujte s ním vaše obavy. Rozhodně si v případě pochybností léčivo neopatřujte bez této lékařské konzultace. Pokud se s žádnými obdobnými zdravotními problémy nepotýkáte, nic vám nestojí v cestě objednávky a to samé také platí v případě doporučení lékařem. Objednat objednat a čekat na diskrétně zabalenou zásilku, která vám vrátí vaši mužnou sílu.