Už několik let se snažím najít nějaký systém ve své domácnosti a stále to pořád není ono, nebo když už si myslím, že jsem našla nějaký systém tak se mi po čase nelíbí a obnovuji ho. Jelikož mám dvě děti, tak naše domácnost je opravdu někdy chaotická. A to doslova. Jsou většinou dny kdy nevím čím bych měla začít.  Vždycky jsem obdivovala profily na instagramu, kde ženy vystavují svůj domov, který mají krásný, útulný, vyřazuje z něj pozitivní energie a čistota. A když vidím, že mají taky děti, tak si říkám v čem je tedy problém? Proč, nebo jak to vlastně u nich funguje? Když jsme na stejné vlně. 

renovace

Dřív jsem si myslela, že když se nastěhujeme do domu po babičce, kde je starší nábytek a vůbec to bude chtít rekonstrukci. Má domněnka byla taková, že ze starého nemůžu udělat hezké. A to jsem se velmi mýlila. Proseděla jsem spousty nocí hledání inspirací na internetu. Hlavně jak zrenovovat nábytek, protože tehdy kupovat nový nepřicházelo k úvahu, jelikož naše rekonstrukce byla finančně nákladná. Takže o nějaké nové kuchyni jsem si zatím mohla nechat jenom zdát. A pak jsem na to narazila. Našla jsem videa, články, fotky jak si lidé renovují nábytek. Lidé, teda spíše ženy. A tak jsem se do toho taky s nadšením pustila.

nátěr

Nejdříve jsem se pustila do kuchyňské linky, které jsem chtěla dát nový kabát aby jsem se tam cítila lépe. Takže práce bylo habaděj. Postupem času sem dala nový kabát nábytku co jsme v domě měli a mám ho do teď když už by se dal koupit nový. Ale do naší domácnosti, kterou jsme si vytvořili se strašně moc hodí. A hlavně jsem do toho dala kus sebe. A ta dřina mi za to stála. Mám originální nábytek, který jen tak nemá. 

Takže každá domácnost nemusí být stejná jako z katalogu nebo z fotek na internetu. Nenechte se odradit staršími věcmi, i ty mají své kouzlo a za pár korun jdou vytvořit kouzla o kterých se vám ani nesní.