Každá dívka, studentka, žena, dáma, matka i manželka zkrátka potřebuje kabelku. Nejraději si ji kupujete sama nebo se raději necháte překvapit od přítele či manžela? Přemýšlíte nad originální barvou nebo stylem, který bude moderní, vkusný a in? Nebo naopak hledáte něco praktického, co se dá nosit denně do práce? V tom případě jistě zaboduje kůže, která je skvělým materiálem pro výrobu právě těchto našich drahých cenností. Jakou jinou verzi si zvolíte, to už záleží čistě na vás a vašem vkusu, protože se nabízí v desítkách různých velikostí, stylů a druhů.

oblečení, doplňky

K světlému i tmavšímu oblečení.

Hledáte něco, co se dá skombinovat se světlým i tmavším oblečením? Pak je jistě tou správnou a vhodnou volnou právě modrá kožená kabelka.

Možná jste si nikdy neříkala, že byste si někdy v životě koupila zrovna modrou, ale jakmile se podíváte na pár kousků tak zjistíte, že jsou prostě naprosto originální a famózní. Na ulici upoutají pozornost nejednoho muže a kolemjdoucí ženy vám ji budou také závidět.

Světlejší i tmavší odstíny. Od této barvy se dá pořídit jak světlá například tyrkysová, ta je opravdu krásně zářící a už k ní nic jiného nepotřebujete, tak klidně třeba i tmavě modrá až skoro černá. Některé jsou s příměsí šedé a vypadají náramně božsky, úžasně moderně, jiné splňují představu nenáročnosti a praktičnosti, takže je můžeme nosit denně do práce třeba k čemukoliv.

žena město

Barva, která se dá skombinovat i s teplejšími odstíny. Když víte jak na to, tak klidně tento doplněk velice ladně skombinujete i s teplými odstíny. Ty studenější jako je zelená se dají kombinovat s touto barvou naprosto přirozeně.

Stačí si vybrat jeden typ, který se vám nejvíce líbí a vyčarujete s ním úžasný „look“.

Do společnosti i na ples. Nejenom, že jsou některé druhy tak akorát velké, že se hodí je nosit každý den do práce nebo do školy, ale existují i druhy, které jsou menší, psaníčka a drobnější přes rameno, které můžete vzít na ples nebo do společnosti.