Hypotéka bez registru

Chtěli jste si půjčit peníze, ale v bance vám odmítli poskytnout půjčku? Jste zoufalí a nevíte, co dělat? Nezoufejte! My vám pomůžeme vaši situaci vyřešit! Hypotéka bez registru FAHD je to pravé řešení právě pro vás! Nevěříte? Tak čtěte dál!
Jedná se o půjčku pro podnikatele a firmy, které plánují použít peníze z úvěru do svého podnikání. S vaším souhlasem nahlídneme do bankovních a nebankovních registrů. Máte v nich záznamy? To pro nás není překážkou! Tolerujeme totiž drobné záznamy, jako jsou například zpožděné platby, zesplatněný úvěr a podobně.
Nejste podnikatel? Nebojte, hypotéku bez registrů si sice vzít nemůžete, ale poskytneme vám nebankovní hypotéku. Nahlídneme sice do vašeho registru, ale mnohé záznamy tolerujeme!

500 euro.jpg

Nebojte se na nás obrátit! Zajímají vás některé informace ohledně půjček? Neváhejte a obraťte se na náš! Rádi vám s čímkoliv poradíme a pomůžeme.
Jaké výhody vám přinášíme? Především je to skvělá péče o klienta, poskytneme vám úvěr bez poplatků, a to až na 30 let, nevadí nám některé záznamy v registru, podnikatelé mohou mít nižší daňová přiznání, v mnoha případech nevadí ani nízký věk a exekuce, peníze získáte při expresním vyřízení i do 24 hodin od podpisu smlouvy, ručíte pouze nemovitostí… A tím výčet našich výhod rozhodně nekončí!
Nikdy po svých zákaznících nechceme poplatky předem! Odhad vaší nemovitosti pro vás uděláme zdarma, a to dokonce do několika málo hodin! K nacenění nemovitosti nám stačí několik fotografií. Dle hodnoty nemovitosti vám pak zjistíme, zda jste schopni úvěr splácet či nikoliv.

déšť z mincí.jpg

Neváhejte a obraťte se na nás! Pokud se pro nás rozhodnete, stačí vyplnit nezávaznou žádost online! Stále ještě váháte? Tak neváhejte! Vyřídíme pro vás úvěr bez zbytečných otázek a bez jakýchkoliv poplatků předem! Vyzkoušejte nás a věřte, že budete opravdu spokojeni.