Každé podnikání si nese jisté výhody a nevýhody. V prvé řadě si zřejmě splníme sen, když začneme podnikat, ale na druhou stanu všechno to vyřizování hned na samotném začátku nás může odradit. Nechcete se zbytečně zdržovat s administrativou a ztrácet čas po úřadech? Tak si vyberte již založenou společnost.

Mnoho lidí má v tomto případě v prvé řadě obavu, zdali je to zákonné a jestli je vůbec reálný prodej společnosti s ručením omezeným.

Můžeme vás uklidit, nejenom že je to zákoně a právně naprosto v pořádku, ale také si můžete být jistí seriózním jednáním v případě prodávající firmy.

Takováto společnost je už připravená a přichystaná k začátku podnikání. Je již založená, takže vám ubude spousta starostí a běhání po úřadech. V rámci dalších služeb si u dané společnosti můžete zřídit i sídlo společnosti.

notebook, muž

A jak je to se společnostmi?

Jaký je nastavený základní kapitál? Základní kapitál těchto firem činí 18 000Kč.

Je nějaký a případně jaký zápis v obchodním rejstříku? Ano, firmy jsou zapsány v obchodním rejstříku pod živností volnou čili výroba, obchod a služby.

Připravené k zahájení jakéhokoliv podnikání. Pokud přemýšlíte nad založením s.r.o. tak není nic jednoduššího, než si zakoupit již hotovou společnost. Díky tomu ušetříte spoustu vašeho drahocenného času a nervů.

muž se dívá z okna

Za jednu cenu tak máte k dispozici více služeb. Využít proto můžete nejenom koupi společnosti, ale třeba také založení nového sídla společnosti na nějaké lukrativní adrese. Díky tomu budete moci hned využívat i kancelářské prostory. Adresa samozřejmě bude zapsaná na všech úřadech. Sídlo firmy tak můžete využívat i fyzicky a do kanceláře si zvát obchodní návštěvy, vyřizovat administrativu, sjednávat schůzky.

Prodej již hotových společností není žádnou novinkou. V dnešní době se to nazývá jako prodej ready made společností a tuto službu využilo již mnoho začínajících a posléze úspěšných podnikatelů.