Přitahují vás kolegyně?

Vztahy na pracovišti bývají záludné a často mají špatný konec. A mnohdy také rychlý. Jestli se zamotáte do situace, kdy si okořeníte vaší pracovní nasazenost nějakým románkem, flirtem, nebo vážnou známostí počítejte s tím, že to bude mít dopad na větší počet lidí, než byste řekli.
přitažlivá žena

FLIRT

Správně řečeno – flirt nemá žádné závazky, ani pravidla. Flirtem ještě nikdo nepřišel o práci, ani nezpůsobil zbytečné napětí, které by se v práci zdálo nevhodné. Flirtovat je v rámci mezích ještě pořád povoleno a dokonce se říká, že flirt přináší pohodu a špetku vtipu v uspěchaném pracovním tempu.

Musíte ovšem předem vědět, jak správně zakomponovat myšlenku, která bude mít na svědomí fakt, že se jedná pouze o nevinný flirt. Dejte si pozor na starší ženy, které mají ve zvyku považovat flirtování za nepřípustné a dokonce dětinské.

SEXUÁLNÍ PŘITAŽLIVOST

Zcela jistě máte ve svém pracovním týmu, nebo všeobecně v zaměstnání ženu (nebo ženy), které vás sexuálně přitahují. Je dost možné, že i když se to může zdát zpočátku jako nevinná představa, uskutečnit se může vždycky. A nemyslete si, stává se to často.

Vtáhnout se do přitažlivosti s kolegyní bývá snadná situace a o to větší, pokud to vaše kolegyně cítí stejně jako vy. V takovém případě je dobré promyslet si to, co bude dál. Máte zájem jen o jednorázovou záležitost, nebo hodláte dlouhodobě pokračovat ve vašem nezávazném vztahu, ve kterém půjde jen o sex?
práce v kolektiva

KDYŽ SE STANE Z TOUHY VZTAH

Mít v práci svou partnerku, se kterou trávíte čas a veškeré volné chvíle i doma je ve skutečnosti opravdu náročné. Zamilovanost jednou vyprchá a vám zůstane pocit, že svou partnerkou vídáte více, něž byste chtěl. Je dost možné, že se z toho časem stane i „ponorka“, kterou nebudete schopní jako pár ustát. Takové soužití jak doma, tak i v práci sebou přináší několik nevýhod:

pořád pod dohledem

žádná chvilka svobody a nezávislosti

veškerý čas strávený spolu

hádky a rozepře se většinou řeší i v práci

všichni o vás vědí a mnohdy se problémy řeší s vašimi kolegy

zodpovědnost držte za jeden provaz se stejnými lidmi

možnost rozchodu se odrazí na celé vaší práci a lidech v ní

napětí, stres a nepohoda po ukončení vašeho vztahu

nutkání navzájem se vyhnout, když na sebe narazíte