Splést se je lidské, hádat se ženské

I když lze považovat ženské pohlaví za to emancipovanější, některé situace jsou pro ženy naprosto typické a nepřidávají jim příliš na kráse. Ženy jsou bytosti natolik silné, že se jen stěží dá ubránit jejich myšlenkám a názorům v okamžiku, kdy si za nimi pevně stojí.

konflikt dvojice

Když si žena dupne nohou

Najdou se muži, kteří mají z žen svým způsobem strach. Je to převážně proto, že si umí přesadit své a nějakým zvláštním způsobem přinutit muže, aby s nimi souhlasil. Mnoho mužů poslouchá své ženy už jen z toho důvodu, aby měli klid, jiní zase věří, že nad ženskou dominancí nemají vůbec žádnou šanci.
Skutečnost je taková, že ať už přijde jakákoliv překážka nebo se naskytne ženě řešení, za kterým je ochotná si jít, udělá vše proto, aby dosáhla předlohy, kterou má v hlavě. A proti tomu žádný muž – nic nezmůže.
zuřivá ženská

Vyvolávání konfliktů

Pro ženy naprosto typická disciplína. Velké zastoupení žen čas od času konflikty přímo vyhledává a v konečném důsledku i vytváří. Z medicínského hlediska je hormonální hladina u žen v určitém období jejich života zvýšená do takové míry, že s ní musí vyjít na povrch i kdyby to mělo zasáhnout jejího muže, který je v tom úplně nevinně. 
Hádat se je pro ženy prakticky přirozené a i když ne vždy oprávněné, měli bychom na to brát určitý ohled. Do jisté míry za to ani nemůžou, některé situace v ženě automaticky vyvolají pocit, že musí zeď prorazit hlavou. Tolerantní bychom na tento fakt měli být už jen z toho důvodu, že jsou často vystavené velkému stresu, emočnímu rozpoložení a výčitkám, které nelze vždy ustát se vztyčenou hlavou.
Ženy jsou křehké bytosti a jejich psychika rovněž.Tak jim tedy dejme prostor k tomu, aby si někdy mohly jejich pocity vybouřit v podobě hádky nebo nesmyslných nálad, které ovšem mají své opodstatnění, protože i díky nim se jim mnohdy uleví a můžou opět fungovat a rozdávat se pro všechny a pro všechno.