Kontaktní údaje

NAPSAT o VÍCE INFORMACÍ

REGISTRACE DOMÉNY

Proč si od nás nechat zajistit doménu? Máme zkušenosti s výběrem domén, doménové jméno je klíčovým faktorem.

Tvorba webových stránek zdarmaChcete mít jistotu toho, že vaše doména bude chráněna, bez potíží a výpadků poběží? Chcete mít jistotu, že kdyby se náhodou něco stalo, že bude někdo připraven to řešit? Máme pro vás řešení, nechat si zajistit doménu od nás.

Samozřejmostí je registrace domén a veškeré potřebné formality. Správa hesel, zálohování, opravy dat a vše máte vždy po ruce pouze na e-mail.

V současné době lze zajistit a provozovat tyto domény: .cz, .com, .net, .info, .biz, .eu, .be , .name, .mobi, .sk, .at, .de, .pl, .co.uk, .org.uk , .cc, .tv, .dk, .ch, .li, .me, .as, .us.

Registrace domény

Domény můžete objednat bez nutnosti aktivace další služby! Zajistíme takou, co budete požadovat, naši stávající zákazníci vědí, že vždy za překvapivou cenu a netradičním řešením. Zákazníci oceňují i naše zkušenosti s výběrem domény.

Active24 je certifikovaný registrátorRegistrací domény u našeho spolehlivého registrátora Active24 nezískáte pouze doménové jméno, ale dáme vám navíc spousty dalších služeb, které můžete ihned začít používat zdarma. Vaše .CZ domény vám zabezpečíme technologií DNSSEC. Všechny starosti o domény a technické problémy nechte na nás! 

Převod doménMáte již doménu koupenou? Žádný problém. Převeďte svou doménu k nám a získáte další služby zdarma k doméně.

eTvorba nr1.cz
eTvorba stránek, © 2018
TOPlist